Kalendarium

Poniedziałek, 2018-12-17

Imieniny: Jolanty, Łukasza

Kontakt

Publiczne Gimnazjum

im. Jana Kochanowskiego w Przytyku

tel: (48) 618-05-92

e-mail: gimnazjumprzytyk@wp.pl

Jesteś tutaj: Start / Wolontariat

Wolontariat

Artykuły

DZIEŃ DZIECKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

2016-06-01
Powiększ zdjęcie

Dnia 27 maja 2016 roku Szkolny Klub Wolontariatu wraz z opiekunami Urszulą Kaczmarską, Beatą KrawczyK i Magdaleną Tracz pomógł w organizacji Festynu Rodzinnego przygotowanego przez Publiczne Przedszkole w Przytyku. Największą atrakcją dla dzieci było malowanie twarzy i włosów przez nasze wolontariuszki Uczennice częstowały również ciastem i wodą. Radość dzieci widać na zdjęciach…

Czytaj więcej o: DZIEŃ DZIECKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Wolontariusze w przedszkolu

2014-03-25

" Mikołaju, Mikołaju, co Ty robisz w naszym kraju?..."

Wolontariusze Publicznego Gimnazjum w Przytyku zagościli u Przedszkolaków. Przybyli z krótkim przedstawieniem o kraznoludkach i Śnieżce. Nietypowymi goścmi w bajce byli Shrek i Fiona. Wszyscy napisali list do Świętego Mikołaja, który przybył potem z dalekiej Laponii, aby rozdać upragnione prezenty.

Czytaj więcej o: Wolontariusze w przedszkolu

Kiermasz Świąteczny

2014-03-25

Święta, Święta ... Już niedługo Ale najpierw trzeba wysłać piękne pocztówki i zakupić ozdoby na choinkę. Dlatego też w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny, na którym można było nabyć ozdoby bożonarodzeniowe, wykonane przez wolontariuszy. Otrzymane w ten sposób fundusze przeznaczone będą na zakup koszulek z logo wolontariatu.

Czytaj więcej o: Kiermasz Świąteczny

Porządkowanie grobów

2014-03-04

Listopad jest miejscem pamięci o naszych zmarłych. Sprzątamy groby, zapalamy znicze, aby nie zapomnieć o tych, co odeszli.

 

Jak co roku, wolontariusze naszej szkoły porządkują groby, o których nikt nie pamięta. Czasem nawet trudno poznać, że jest to miejsce czyjejś pamięci.


Czytaj więcej o: Porządkowanie grobów