Kalendarium

Niedziela, 2017-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Kontakt

Publiczne Gimnazjum

im. Jana Kochanowskiego w Przytyku

tel: (48) 618-05-92

e-mail: gimnazjumprzytyk@wp.pl

Jesteś tutaj: Start / Wzorowi uczniowie

Wzorowi uczniowie

 

Artykuły

Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce w I półroczu roku szkolnym 2015/2016

2016-02-03
Powiększ zdjęcie

Stypendyści w roku szkolnym 2015/2016

2016-01-12
Powiększ zdjęcie

Mazowiecki program stypendialny

dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Najlepsza inwestycja w człowieka 2015/2016

Daj sobie szansę - zostań Stypendystą!

 

Stypendyści w roku szkolnym 2015/2016

1. Maria Kowalczyk - Ib (matematyka, opiekun - p. Anna Wójtowicz)

2. Wiktoria Charzewska - Ic (biologia, opiekun - p. Zofia Sobczak)

3. Małgorzata Prasek - Ic (język angielski, opiekun - p. Alina Mastalerek)

4. Zuzanna Górka - IIc (chemia, opiekun - p. Agnieszka Wierzbicka)

5. Julia Piecyk - IIIb (matematyka, opiekun - p. Barbara Motyka)

6. Hubert Łomża - IIIc (chemia, opiekun - p. Agnieszka Wierzbicka)

 

Czytaj więcej o: Stypendyści w roku szkolnym 2015/2016

Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce w roku szkolnym 2014/2015

2015-06-26

Klasyfikacja roczna

Justyna Kaźmierczak (Ia) - średnia ocen 5,14

Aleksandra Budzik (Ib)- średnia ocen 5,07

Jakub Wlazło (Ib) - średnia ocen 5,00

Zuzanna Górka (Ic) - średnia ocen 5,43

Hubert Łomża (Ic) - średnia ocen 5,14

Michał Korgul (Ic) - średnia ocen 5,14

Klaudia Siek (Id) - średnia ocen 5,21

Julia Grotek (IIa) - średnia ocen 5,47

Milena Kaczor (IIa) - średnia ocen 5,27

Paulina Kiljańska (IIa) - średnia ocen 5,27

Weronika Drabik (IIa) - średnia ocen 5,00

Natalia Kaleta (IIa) - średnia ocen 5,00

Julia Piecyk (IIb) - średnia ocen 5,40

Natalia Wrzosek (IIb) - średnia ocen 5,13

Klaudia Słomka (IIc) - średnia ocen 5,13

Natalia Kozioł (IIc) - średnia ocen 5,07

Zuzanna Midzio (IIIa) - średnia ocen 5,72

Aleksandra Bełzowska (IIIa) - średnia ocen 5,67

Daria Łomża (IIIb) - średnia ocen 5,11

Adrian Kowalczyk (IIIc) - średnia ocen 5,65

Filip Głowacki (IIIc) - średnia ocen 5,06

Kamil Szczęśniak (IIIc) - średnia ocen 5,05

Katarzyna Kowalczyk (IIId) - średnia ocen 5,28

Czytaj więcej o: Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce w roku szkolnym 2014/2015

Stypendyści w roku szkolnym 2014/2015

2014-11-28

Stypendyści w roku szkolnym 2014/2015

Emilia Szczęśniak kl. IA (GEOGRAFIA - opiekun p. Ewa Kopycka)

KlaudiaSiek kl. ID (HISTORIA - opiekun p. Bożena Pietruszka)

Natalia Kozioł kl. IIC (BIOLOGIA - opiekun p. Zofia Sobczak)

Filip Głowacki kl. IIIC (BIOLOGIA - opiekun p. Zofia Sobczak)

Zuzanna Górka kl. IC (BIOLOGIA - opiekun p. Zofia Sobczak)

Kamil Szczęśniak kl. IIIC (CHEMIA - opiekun p. Agnieszka Wierzbicka)

Adrian Kowalczyk kl.IIIC (CHEMIA - opiekun p. Agnieszka Wierzbicka)

Daria Łomża kl. IIIB (CHEMIA - opiekun p. Agnieszka Wierzbicka)

Hubert Łomża kl. IC (CHEMIA - opiekun p. Agnieszka Wierzbicka)

Julia Grotek kl. IIA (CHEMIA - opiekun p. Agnieszka Wierzbicka)

Julia Solińska kl. ID (INFORMATYKA - opiekun p. Tomasz Leśniewski)

Klaudia Kacprzycka kl. ID (MATEMATYKA - opiekun p. Anna Wójtowicz)

Klaudia Słomka kl. IIC (MATEMATYKA - opiekun p. Anna Wójtowicz)

Aleksandra Budzik kl. IB (MATEMATYKA -opiekun p. Joanna Abramczyk)

Jakub Wlazło kl. IB (MATEMATYKA -opiekun p. Joanna Abramczyk)

Aleksandra Jaroszek kl. IA (MATEMATYKA - opiekun p. Barbara Motyka)

Paulina Kiljańska kl. IIA (MATEMATYKA - opiekun p. Barbara Motyka)

Czytaj więcej o: Stypendyści w roku szkolnym 2014/2015

Stypendyści w roku szkolnym 2013/2014

2013-11-29

Stypendyści w roku szkolnym 2013/2014

Adrian Kowalczyk - klasa IIc

Kamil Szczęśniak - klasa IIc

Agata Majewska - klasa IIIa

Czytaj więcej o: Stypendyści w roku szkolnym 2013/2014

Stypendyści w roku szkolnym 2012/2013

2012-11-30

Stypendyści w roku szkolnym 2012/2013

Adrian Kowalczyk - klasa Ic

Agata Majewska - klasa IIa

Rafał Kosiec - klasa IIIa

Ewelina Zarychta - klasa IIIa

Dagmara Neska - klasa IIIc

Sylwia Ryś - klasa IIIc

Klaudia Michalak - klasa IIId

Czytaj więcej o: Stypendyści w roku szkolnym 2012/2013

Stypendyści w roku szkolnym 2011/2012

2011-11-25

Stypendyści w roku szkolnym 2011/2012

Ewelina Zarychta - klasa IIa

Malwina Siek - klasa IId

Paulina Chmielewska - klasa Ia

Agata Majewska - klasa Ia

Damian Mizerski - klasa IIa

Czytaj więcej o: Stypendyści w roku szkolnym 2011/2012

Stypendyści w roku szkolnym 2010/2011

2010-11-26

Stypendyści w roku szkolnym 2010/2011

Aleksandra Kozerska - klasa IIa

Marta Kozerska - klasa IIIa

Jolanta Drabik - klasa IIIa

Bartłomiej Mizerski - klasa IIIb

Karolina Wlazło - klasa IIIc

Milena Senator - klasa IIIc

Czytaj więcej o: Stypendyści w roku szkolnym 2010/2011