Piątek, 2018-08-17

Imieniny: Anity, Elizy

Życzenia Świąteczne

Na zbliżające się Święta Wielkanocne, Szkolne Koło Caritas naszego gimnazjum życzy wszystkim Ofiarodawcom i Wolontariuszom, aby codzienna posługa miłości stawała się coraz bardziej wiarygodnym świadectwem naszej wiary w Zmartwychwstanie Pana. Niech ta moc, płynąca z pustego grobu, rozpali nasze codzienne życie, młodzieńczy optymizm w podchodzeniu do przeciwności losu, obejmie wszystkie troski rodzinne oraz pomoże w pracy zawodowej i edukacyjnej.

Dziękując za dotychczasową pomoc i troskę o bliźniego, wszystkim pracownikom oraz uczniom naszej szkoły wraz z ich rodzinami życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT !!

Szkolne Koło Caritas