Sobota, 2017-11-25

Imieniny: Elżbiety, Katarzyny

Wielki sukces przytyckich gimnazjalistów w piłce siatkowej!

Siatkarski Turniej Partnerstwa Regionalnego z udziałem młodzieżowych zespołów cieszy się niesłabnącym powodzeniem. W trzeciej edycji wzięło udział dwanaście ekip reprezentujących gimnazja gmin uczestniczących w projekcie Stowarzyszenia Czarni Radom.

W halach Publicznego Gimnazjum im. Biskupa Piotra Gołębiowskiego i Publicznej Szkole Podstawowej im. Tadeusz Kościuszki w Jedlińsku rywalizowało blisko 180 uczniów. Wszystko zaczęło się od profesjonalnej rozgrzewki poprowadzonej przez Marcina Grabowskiego, trenera przygotowania fizycznego Cerrad Czarnych Radom. Później liczyła się już tylko rywalizacja na siatkarskim parkiecie.

Turniej zakończył się dużym sukcesem siatkarzy z Publicznego Gimnazjum w Przytyku, którzy zajęli II miejsce.

Skład Publicznego Gimnazjum w Przytyku: Hubert Łomża, Michał Broda, Dawid Kornafel, Piotr Klimek, Przemysław Kosiec, Sebastian Nadgrotkiewicz, Michał Szymczyk, Damian Senator, Dominik Gil, Michał Sobstyl, Dominik Markowski, Adrian Kacprzak, Dawid Kiliański, Bartłomiej Mizerski. Opiekun: Paweł Wlazło.

Po raz drugi z rzędu triumfował zespół Publicznego Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Przysusze przy którym funkcjonuje Siatkarski Ośrodek Szkolnych.

Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Wolanowa, reprezentująca powiat radomski.

Uczestnikom turniej dostarczył niezapomnianych wrażeń. Najlepsze ekipy w nagrodę odebrała okazałe puchary i gadżety ufundowane przez Cerrad, sponsora tytularnego zespołu PlsuLigi. Wszyscy wyróżnieni zostali medalami i dyplomami ufundowanymi przez FigAnd.

Końcowa kolejność:

1.Przysucha